Elementy do balustrad

elementy balustrad, elementy do balustrad
Jesteśmy bezpośrednim importerem oraz producentem elementów niezbędnych do budowy balustrad ze stali nierdzewnej.

Elementy do balustrad

Balustrady ze stali nierdzewnej to doskonałe, estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie do każdej firmy, a także do nowoczesnych domów mieszkalnych. Do ich montażu i wykończenia niezbędne są też drobne, ale niezwykle ważne elementy balustrad, które znajdziesz w ofercie naszej firmy.

Oferujemy bogaty wybór elementów do balustrad

Akcesoria montażowe to niezbędny asortyment pozwalający na trwałe i bezpieczne mocowanie poszczególnych części konstrukcyjnych balustrad, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wszystko, co pomoże Ci stworzyć estetyczne i solidne zabezpieczenie schodów lub balkonów. Proponujemy elementy do balustrad zarówno z kategorii akcesoriów montażowych, jak i dekoracyjnych.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • słupki i elementy słupka,
  • rozety i kule,
  • kolanka, łączniki, profile przyścienne,
  • blaszki montażowe,
  • daszki szklane,
  • mocowania poręczy, balustrad i słupków,
  • linki i elementy do ich mocowania,
  • gotowe elementy balustrad i wiele innych produktów.

Wszystkie części konstrukcyjne wykonujemy ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zawojują wysoki poziom estetyki, odporność na warunki środowiskowe, intensywne użytkowanie i kontakt z substancjami chemicznymi oraz potem.

Elementy do balustrad - Co zyskujesz dzięki naszym produktom?

Wybierając odpowiednie elementy do balustrad z naszej oferty otrzymujesz gotowy zestaw do wykonania balustrady w ciągu schodów, na wewnętrznym balkonie lub tarasie, albo, jako zabezpieczenie antresoli. Wszystkie elementy przystosowane są do stworzenia spójnej konstrukcji, kompatybilne ze sobą i jednakowe pod względem designu.

Polecamy też specjalistyczne kleje montażowe, wkręty i inne detale, które pozwolą Ci w szybki i prosty sposób wykonać nowoczesną, estetyczną i niezmienną przez lata balustradę.

Zapraszamy do poznania naszej oferty!